Category: سازمان بسیج

سردار سلیمانی درگذشت جهادگر بسیجی مصطفی سارنگ را تسلیت گفت

در پیامی:

سردار سلیمانی درگذشت جهادگر بسیجی مصطفی سارنگ را تسلیت گفت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی درگذشت جهاد گر بسیجی برادر مصطفی سارنگ را تسلیت گفت.

به گزارش ایثارخبر به نقل قول از خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی درگذشت جهاد گر بسیجی برادر مصطفی سارنگ را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس سازمان بسیج مستضعفین به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم
خانواده محترم و معزز جهادگر بسیجی برادر مصطفی سارنگ

سلام علیکم
تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی مزین به نام ایثارگران و جهاد گرانی است که در راستای اعتلای آرمان های والای اسلام، همواره روحیه جهادی و انگیزه الهی، و حضور بی منت در میادین و عرصه های خدمت به محرومین هرگز آسودگی و آسایش را برنمی‌تابند.

عروج خالصانه و عاشقانه جهادگر بسیجی برادر مصطفی سارنگ دانشجوی جهادی دانشگاه خواجه نصیر در حین خدمت به ولی نعمتان خود در مناطق محروم خراسان جنوبی موجب تاثر و تالم خاطر بنده گردید.

مراتب تسلیت و تعزیت اینجانب را در مصیبت وارده پذیرا و در غم خود شریک بدانید. علو درجات معنوی و روحانی برای آن عزیز سفر کرده و بقای عمر توأم با صحت و سلامتی برای شما و بازماندگان شریف از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین

دستور سردار سلیمانی برای تولیدات تخصصی فضای مجازی/ ۳۲ میلیون نفر درگیر بازی‌های رایانه‌ای هستند

مسلم معین خبر داد:

دستور سردار سلیمانی برای تولیدات تخصصی فضای مجازی/ ۳۲ میلیون نفر درگیر بازی‌های رایانه‌ای هستند

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج گفت: برنامه ریزی ویژه ای با تدبیر و دستور فرماندهی محترم بسیج اتفاق افتاده است، تا در یک مدت کوتاه بتوانیم سهم قابل قبولی در حوزه تولیدات تخصصی فضای مجازی مخصوصا بازی های رایانه ای را بزودی داشته باشیم.

به گزارش ایثار خبر به نقل قول از خبرگزاری بسیج، مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در آیین رونمایی از بازی رایانه ای مختار فصل قیام، اظهار داشت: بازی فاخر رایانه ای مختار فصل قیام امروز رونمایی خواهد شد.

معین ادامه داد: شاید طی یکی دو سال گذشته از نقش آفرینی بسیج در میدان های مختلف زیاده شنیده باشیم. هم در حوزه برپایی شعائر مذهبی و هم در حوزه خدمات اجتماعی و در بسترهای مختلفی از جمله کرونا و سلامت مردم. ریشه این بروز و نمودهای بیش از پیش نگاه راهبردی و استراتژیک جدیدی است، که نشات گرفته از شناخت عمیق فرماندهی محترم بسیج از خاصیت و ماهیت بسیج است.

وی گفت: بسیج بزرگترین مجموعه مردم نهاد دنیا است و با استفاده از ظرفیت های مردمی کارهای بزرگی را در مدت زمان محدود به نتیجه می رساند. بسیج رگهای جاری و ساری در توده های مردم است.

معین تاکید کرد: در مقابله با هجمه های ناجوانمردانه و دروغ گویی در فضای مجازی نیز بسیج فعال است. امروز در حوزه بازی های رایانه ای حدود ۳۲ میلیون نفر درگیر این حوزه هستند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج افزود: کمتر از ده درصد از این سهم در اختیار تولیدات ملی، میهنی و آیینی قرار دارد و راهی جز استفاده از ظرفیت بسیج وجود ندارد. ظرفیت بسیج در این حوزه متمرکز شده است. برنامه ریزی ویژه ای با تدبیر و دستور فرماندهی محترم بسیج اتفاق افتاده است، تا در یک مدت کوتاه بتوانیم سهم قابل قبولی در حوزه تولیدات تخصصی فضای مجازی مخصوصا بازی های رایانه ای را بزودی داشته باشیم.

رونمایی از بازی رایانه‌ای شهید سلیمانی در هفته بسیج/ بیمی از جوسازی های بنگاههای دروغ پراکنی نداریم

سردار سلیمانی خبر داد:

رونمایی از بازی رایانه‌ای شهید سلیمانی در هفته بسیج/ بیمی از جوسازی های بنگاههای دروغ پراکنی نداریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از رونمایی بازی رایانه‌ای شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: نباید به تعداد محدودی از این آثار فاخر بسنده کنیم؛ بلکه باید با همین نگاه تعداد تولیدات را افزایش دهیم.

رونمایی از بازی رایانه‌ای شهید سلیمانی در هفته بسیج/ بیمی از جوسازی های بنگاههای دروغ پراکنی نداریم

به گزارش ایثار خبر به نقل قول از خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در آیین رونمایی از بازی رایانه‌ای مختار فصل قیام، اظهار داشت: ملت بزرگ ایران دارای یک سرگذشت افتخار آمیزی است.وی افزود: تلاش بیگانگان و به ویژه نظام سلطه و کسانی که در مسیر نظام سلطه نقش ایفا می کنند بر این است که جلوه‌های بزرگ این ملت افتخار آفرین را کوچک به شمار آورند. حقیقتاً ما در همه حوادث کشور به خصوص در ایران اسلامی و تاریخ، هزاران هزار موضوع داریم که می‌تواند برای به روز رسانی و تبدیل به محصولات فاخر فرهنگی، مورد استفاده هنرمندان واقع شود.

سردار سلیمانی ادامه داد: استفاده از گنجینه تمام نشدنی تاریخ تشیع و تاریخ ایران اسلامی باید م.رد تمرکز بیشتر قرار بگیرد. بسیج به عنوان تشکیلات انقلاب اسلامی و به عنوان یک سازمان بزرگ مردم نهاد و به عنوان فرزندان و خادمان ملت ایران یکی از رسالت‌هایش این است که این مسیر را متوجه شده و خوب بشناسد و برای استفاده از ظرفیت ها و نقاط برجسته و محوری این مسیر پشتیبانی های خود را به میدان بیاورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ما هنوز ظرفیت‌های فراوانی داریم که نتوانستیم از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم، تاکید کرد: کارهایی که با نیت الهی برای خدمت به جوانان و نوجوانان و مردم عزیز ایران و برای پر کردن نیازها و هیجان جوان و نوجوان وجود دارد، مورد لطف الهی قرار خواهد گرفت و حتماً با موفقیت همراه خواهد شد.

وی تاکید کرد: باید ظرفیت‌ها را مورد توجه قرار داده و این افتخار را داریم که در دوره هایی که تحت فشار بوده ایم توانسته ایم آثار هنری بزرگی را خلق کنیم. امروز فناوری ارتباطات پیشرفت کرده است و این حوزه ظرفیت جدیدی را در اختیار ما قرار داده است. سال گذشته بازی سفیر عشق رونمایی شد و امسال از بازی مختار رونمایی شد.

سردار سلیمانی از رونمایی بازی رایانه‌ای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در هفته بسیج خبر داد و گفت: نباید به تعداد محدودی از این آثار فاخر بسنده کنیم؛ بلکه باید با همین نگاه تعداد تولیدات را افزایش دهیم.

وی تولید بازی های رایانه ای را مهم خواند و گفت: ان شاءالله بازی مختار هم مورد استقبال قرار خواهد گرفت. بیمی از این نداریم که دشمنان بخواهند روی این حرکت جوسازی کنند؛ بنگاه های دروغ پراکنی مثل بی بی سی و دستگاههای دیگری که نظام سلطه و ارتجاع منطقه دارند و درسال صدها میلیون دلار هزینه می‌کنند تا مجموعه‌ای از اکاذیب را در فضای مجازی و رسانه ها منتشر کنند. ملت ایران نشان داده است که با تلاش دشمن برای تحریف واقعیت‌ها و تاریخ مقابله عملی می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ما از عزت و شرف ملت ایران پاسداری خواهیم کرد، گفت: ما پاسدار ارزشهای ملت ایران هستیم و حاضریم جان خود را تقدیم کنیم. ظرفیت های ما در اختیار مجموعه های خلاق و جوان قرار خواهد گرفت.

دوران بزن در رویی در فضای مجازی به پایان رسیده/ نقشه راه پنج ساله محرومیت زدایی در حال اجرا است

سردار سلیمانی:

دوران بزن در رویی در فضای مجازی به پایان رسیده/ نقشه راه پنج ساله محرومیت زدایی در حال اجرا است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز می توانیم به جرات بگوییم که دوران بزن در رویی در فضای مجازی به پایان رسیده است.

به گزارش ایثار خبر به نقل قول از خبرگزاری بسیج، صبح امروز یازدهمین همایش سراسری هادیان سیاسی نیرو های مسلح بصورت ویدئو کنفرانس در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

دوران بزن در رویی در فضای مجازی به پایان رسیده/ نقشه راه پنج ساله ی محرومیت زدایی در حال اجرا استاین همایش با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌ الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و جمعی از هادیان سیاسی نیروهای مسلح برگزار شد.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: بهتر است که چشم انداز بسیج را در ده سال پیش رو به صورت مختصر تشریح کنم.

وی با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب سرآغاز پیروزی های بزرگ و مقاومت پیروزی ملت ایران در مرحله ی دفاعی است، ادامه داد: ما در مرحله ی دفاعی به سطح باز دارندگی رسیده ایم. گام اول که پیروزی نظام اسلامی بود، یک الگوی دریافت شده از غرب یا سایر دنیا نیست بلکه، یک الگوی کاملا برآمده از اسلام ناب بوده که از اندیشه های امام خلق شد. ملت ایران هم این الگو را پذیرفت و برای آن جان فشانی کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر این که اگر دولت اسلامی محقق نشود شکل گیری جامعه ی اسلامی دور از دسترس است، تصریح کرد: بسیج به عنوان تشکیلات انقلاب اسلامی که ذیل رهبری قرار دارد رسالت خودش را این گونه تشخیص داد که تحقق بیانیه ی گام دوم یکی از رسالت های اصلی بسیج است. به همین منظور یک سند راهبردی ده ساله تهیه شد و به رهبر معظم انقلاب پیشنهاد داده شد که رهبر معظم انقلاب این سند را تصویب فرمودند.

سردار سلیمانی تمام تمرکز این سند را در راستای تحقق تمامی جنبه های مردم سالاری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: این سند اولین سند راهبردی در کشور است که بر اساس بیانیه ی گام دوم بوده و به تصویب مقام معظم رهبری رسیده است.

وی از تربیت هشت میلیون جوان مومن انقلابی پای کار طبق این سند خبرداد و گفت: راهبرد دوم این طرح نقش آفرینی مردم پایه است. ما مردم سالاری اسلامی را بر سه قاعده شرکت در انتخابات و انتخاب مسئولین، نقش آفرینی گسترده در زمینه ها و نظارت مردمی تصور می کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: حدود ده قرارگاه برای پیگیری نقش آفرینی مردم و تربیت هشت میلیون جوان انقلابی مومن و پای کار اختصاص داده شده است.

وی با بیان این که بسیج لکوموتیو قطار ملت ایران است، تاکید کرد: این امر باعث می شود که سی و پنج میلیون نفر از مردم به میدان نقش آفرینی بیایند و ضمن نقش آفرینی نظارت هم کنند.

سردار سلیمانی راهبرد بعدی بسیج را مقاومت مردم پایه خواند و افزود: مقاومت مردمی و امنیت مردم پایه یک مکتب اعتلا یافته است که امروز نسخه های این مکتب به کشورهای دیگر هم القا شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، بسیج را مظهر تحقق مردم سالاری اسلامی خواند و گفت: بسیج یک تعریف گسترده و عمیق بر اساس اندیشه ی امامان انقلاب اسلامی دارد.

وی با بیان این که بسیج به دنبال تحقق همه ی جنبه های مردم سالاری اسلامی است، اضافه کرد: نهضت کمک های مومنانه یکی از نرم افزارهای نظام اسلامی بود که پیاده شد و بسیج هم میدان داری کرد که این نهضت تبدیل به یک سنت شد.

سردار سلیمانی ادامه داد: نقشه ی راه پنج ساله ی محرومیت زدایی در حال اجرا است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امروز می توانیم به جرات بگوییم که دوران بزن در رویی در فضای مجازی به پایان رسیده است.

وی درپایان اذعان داشت: برنامه ریزی های بسیار متنوعی در مسیر تحقق اقدامات بسیج، نظیر سازماندهی فضای مجازی صورت گرفته که دو قرارگاه تعلیم و تربیت و روشنگری و هدایت سیاسی به این برنامه ریزی ها اختصاص یافته اند.

باید پاسدار حضور مردم باشیم/ نگذاریم شکست های جبهه استکبار فراموش شوند

حجت الاسلام حاجی صادقی:

باید پاسدار حضور مردم باشیم/ نگذاریم شکست های جبهه استکبار فراموش شوند

نماینده ی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان این که اگر امت را از رهبری و نظام بگیرید انقلاب می شکند، تصریح کرد: ما باید پاسدار و تقویت کننده ی حضور مردم باشیم.

به گزارش ایثارخبر به نقل قول از خبرگزاری بسیج، همایش سراسری هادیان سیاسی نیرو های مسلح صبح امروز بصورت ویدئو کنفرانس در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ی ولی فقیه در سپاه پاسداران طی سخنانی در این همایش اظهار داشت: می دانیم که در دولت های قبل آنقدر به مردم دروغ گفته شد و وعده ی دروغ داده شد که اکنون مردم به عنوان بزرگترین پشتیبان نظام سخن راست و وعده حقیقی را باور نمی کنند.

وی با بیان این که امروز یکی از مهمترین محور های هدایت سیاسی امید دادن به مردم است، ادامه داد: فقط مشکلات دیده نشوند، پیروزی ها را هم بگویید.

نماینده ی ولی فقیه در سپاه پاسداران ثمره ی مقاومت مردم را شکست استکبارگران دانست و گفت: هادی سیاسی باید قدرت حرکت و توانمندی جهاد بدهد. مردم ما مردم قدر شناسی هستند و خدمت رسانی صادقانه به مردم می تواند اعتماد مردم را جلب کند.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی محور دوم را تبیین صحیح وضعیت انقلاب تعریف کرد و افزود: محور دوم جلب انگیزه و اعتماد مردم است.

وی گفت: تلاش کنیم برای این که ارکان انقلاب را با یک بیان عقلانی و قرآنی برای مردم بیان کنیم، تا قدرت تحلیل آن ها بالا برود.
حجت‌الاسلام حاجی صادقی خاطرنشان کرد: چهار ستون انقلاب را چهل و دو سال است که دشمن مورد تعرض قرار داده است، ما باید در این زمینه کار کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان این که متون حرکت انقلاب اسلامی دین و قرآن و اسلام است، یادآور شد: تهاجم فرهنگی به شیوه های مختلف از طرف دشمن درحال انجام است، آن چه که مهم است روحیه دین داری است.

وی با بیان این که امروز شخص ولی فقیه بزرگترین نعمت خدا به امت اسلامی است، ادامه داد: هر مظلومی مظلوم می شود، گناهش به گردن کسانی است که از آن مظلوم دفاع نمی کنند.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی با بیان این که اگر امت را از رهبری و نظام بگیرید انقلاب می شکند، تصریح کرد: ما باید پاسدار و تقویت کننده ی حضور مردم باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تاکید کرد: نگذاریم که شکست ها و ناکامی های جبهه ی استکبار فراموش شوند. شکست ابرقدرتی آمریکا در منطقه افغانستان و یمن و ناتوانی او حتی در کشور خودش نباید مورد غفلت واقع شود .

وی با بیان این که قدرتمند شدن جز در پرتو جهاد انجام نمی شود، اظهار کرد: نگذاریم روحیه ی جهاد جای خود را به راحت طلبی بدهد. می دانیم که جبهه ی قرآن در برابر جنگ فرهنگی جهاد کبیر است.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی جهاد کبیر را جنگ با فتنه ها خواند و گفت: مهم این است که دشمن بیرونی و درونی مورد غفلت قرار نگیرند. ما هنوز نتوانسته ایم که این شکست های بزرگ جبهه ی استکبار را به رخ دنیا بکشیم.

وی افزود: به مردم بگویید که جبهه ی استکبار و آمریکا شیطان بزرگ است. او خیر خواه ما نیست مهم این نیست که دشمن چه می کند مهم این است که ما چه کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اضافه کرد: محور دیگر بالا بردن سطح علمی اخلاقی و فکری تحلیلی هادیان سیاسی است. ما خودمان نسبت به بالا رفتن توانمندی هایمان باید کوشا باشیم.

حجت الاسلام حاجی صادقی تصریح کرد: نسبت به جریان های نرم و خزنده ی دشمن هوشیار باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از خدا شاکر نعمت هایش هستیم که برای اولین بار در تاریخ بشری نظام ولایی دهه ی پنجم خود را پشت سر می گذارد.

رحلت ناگهانی و جانسوز سردار شید اسلام سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی

“کل نفس ذائقه الموت ثم الینا ترجعون”


هر نفسی طعم مرگ را میچشد سپس به سوی ما بازگشت داده میشوید.


“سلام علیکم بما صبرتم”
خبر رحلت ناگهانی و جانسوز سردار شید اسلام سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، واقه ای محزن و تألم بار بود و دل همکاران، همرزمان و بارماندگان آن عزیز سفرکرده را دستخوش غم و اندوه نمود.

سرداری بسیجی، مقتدر و هوشمند که در دوران قبل و پس از انقلاب اسلامی با مدیریت جهادی، تلاش و مجاهدت فراوان موجبات اعتلای انقلاب اسلامی و یکپارچگی و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را فراهم نمود.

اینجانب به نمایندگی از خیل عظیم بسیجیان، عروج آن فرمانده دلاور بسیجی، دلیرمرد عاشورایی برادر دکتر سید حسن فیروزآبادی را به پیشگاه حضرت بقیه الله اعظم(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی)، خانواده معزز و صبور ایشان، بازماندگان، خیل بسیجیان و مردم شریف تسلیت عرض نموده رحمت و غفران واسعه الهی برای آن عزیز به عرش پیوسته و صبر جمیل و اجر جزیل توأم با بقای عمر برای بازماندگان شریف از خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

سردار سلیمانی درگذشت مادر شهید شهریاری را تسلیت گفت

در پیامی:

سردار سلیمانی درگذشت مادر شهید شهریاری را تسلیت گفت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی با تسلیت درگذشت مادر شهید شهریاری تاکید کرد: دامان پاک و مطهر ایشان مهد پرورش فرزندانی جان برکف و شایسته بود.

 به گزارش ایثارخبر به نقل قول از خبرگزاری بسیج، در پی درگذشت مادر شهید والامقام مجید شهریاری، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیامی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

خانم محترم و معزز دانشمند هسته ای شهید مجید شهریاری

سلام علیکم بماصبرتم

بانهایت تاسف و تالم، خبر درگذشت حاجیه خانم قمر تاج زینعلی والده محترمه و مکرمه شهید عزیز مجید شهریاری را دریافت نمودم، ایمان، ولایتمداری، رفتار انقلابی و جهادی در آن بیت مکرم دائمی و مستمر بوده، و همه این برکات از وجود مادری پاک، همچون آن بانوی گرانقدر است.

دامان پاک و مطهر ایشان مهد پرورش و تربیت فرزندانی جان برکف و شایسته همچون شهید بزرگوار بوده است و به فضل خدا با شهید عزیز و بزرگوارش محشور و نزد خدای شهیدان ماجور خواهد بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و تعزیت درگذشت جانسوز این مادر صابر و فداکار، علو درجات معنوی و روحانی برای شهید والامقام و رحمت و غفران الهی برای آن فقیده سعیده و بقای عمر توام با صحت و سلامتی برای بازماندگان شریف از محضر خداوند منان مسئلت می نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

رزمایش سراسری “عاشقان ثارالله”به منظور مقابله با بیماری کرونا و در قالب کمک های مومنانه امروز با حضور رییس سازمان بسیج مستضعفین در تهران برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: رزمایش سراسری “عاشقان ثارالله”به منظور مقابله با بیماری کرونا و در قالب کمک های مومنانه امروز با حضور رییس سازمان بسیج مستضعفین در تهران برگزار شد.

دکتر غلامرضا حسن پور با بیان این مطلب افزود: با توجه به ایام محرم الحرام و در ادامه اقدامات بسیج اصناف در مقابله باکرونا «رزمایش سراسری عاشقان ثارالله» به مناسبت روز بسیج اصناف و شهادت شهیدعراقی درسراسر کشور به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: با توجه به فرمایشات اخیرمقام معظم رهبری که مقابله باکرونا را مساله اول کشوردانستند، سازمان بسیج کشوربا همت خیرین ،بازاریان وآحاد اصناف این رزمایش را ترتیب داده و به مردم شریف ایران اعلام مینماید تا ریشه کنی این ویروس محنوس درکنار مردم بویژه اقشار آسیب پذیر خواهدبود.
دکتر حسن پور اظهارداشت: دراین رزمایش تعداد ۳۲۴ عدد دستگاه اکسیژن سازخانگی وکپسول اکسیژن درقالب”نذرنفس”به صورت امانی و چرخشی دراختیار بیماران کرونایی قرار گرفت .

به گفته وی همچنین تعداد ۱۵۰ هزار بسته معیشتی، ۱۱۰ هزاربسته لوازم التحریر”درقالب طرح یک کاسب-یک دانش آموز” ، هزار قلم جهیزیه و یک میلیون عدد ماسک درقالب طرح «همیاران سلامت» توزیع گردید.
رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور  تاکید کرد: درمراسم امروز که با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین درحال برگزاری است ، تولیدکنندگان عزیزدر بخش های مختلف از جمله تولید اکسیژن سازهای صنعتی و خانگی، تولید پارچه ملت بلون (پارچه اصلی ماسک)،تولیدماسک،تولید دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون(پالس اکسی متر)، تولید پارچه چادر مشکی حضوردارند و محصولات خود را در نمایشگاهی که به همین منظور برپاست در معرض دید بازدید کنندگان قرار دادند.
دکتر حسن پور همچنین افزود: با توجه با نام گذاری سال ۹۹ به جهش تولید و امسال به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، سازمان بسیج اصناف کشور توانست به حول وقوه الهی از این تولیدکنندگان حمایت نموده و نمونه بارز “مامیتوانیم” را ارایه نماید و تحریم های ظالمانه دشمن و برخی بدخواهان را خنثی نماید.
رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در پایان با گرامیداشت ۱۱ هزارشهید بزرگوار اصناف و بازار بویژه شهید عراقی اعلام کرد: همچنان بر سر عهد خود با شهدا هستیم.

برگزاری رزمایش سراسری “عاشقان ثارالله” توسط سازمان بسیج مستضعفین

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین اعلام نمود:

برگزاری رزمایش سراسری “عاشقان ثارالله” توسط سازمان بسیج مستضعفین

سرهنگ پاسدار محمد یوسفیان، معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین از اهداء دستگاه های اکسیژن ساز و سایر بسته های حمایتی توسط سازمان بسیج مستضعفین در قالب رزمایش سراسری “عاشقان ثارالله” خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایثار خبر، سرهنگ یوسفیان معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین ضمن اعلام برگزاری رزمایش “عاشقان ثارالله” توسط سازمان بسیج مستضعفین گفت:این رزمایش با همت سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور و هم افزایی و مشارکت اتاق های اصناف و بازرگانی، اتحادیه ها و خیرین محترم ، روز چهارشنبه سوم شهریور ماه به صورت یکپارچه در سراسر کشور برگزار می گردد.

وی افزود هدف از برگزاری این رزمایش مقابله با تهدیدها و رفع آسیب های احتمالی ناشی از کرونا می باشد که به همین منظور خرید دستگاههای اکسیژن ساز ، کپسول های اکسیژن ، ماسک ، تهیه بسته های فرهنگی، بسته های معیشتی و سایر ملزومات، با استفاده از ظرفیت های موجود، در دستور کار سازمان بسیج مستضعفین قرار گرفته و این اقلام در بین نهاد های متولی و اقشار آسیب پذیر متاثر از این ویروس توزیع خواهد شد.

سرهنگ یوسفیان در پایان ضمن تشکر از همه نیکوکارانی که در این گونه حرکت های خداپسندانه یار و یاور بسیج بوده اند اظهار داشت بسیج همواره آماده لبیک به فرمان ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بوده و خود را ملزم می داند تا در تمامی صحنه ها به عنوان خدمتگزار در کنار ملت شریف ایران باشد.                                                                                            

تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم استفاده شود

سرلشکر سلامی:

تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم استفاده شود

فرمانده کل سپاه خطاب به فرماندهان سپاه‌های استانی با تاکید به استفاده از تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم گفت:

امروز عزاداری شما خدمت به بیماران کرونایی است.به گزارش خبرنگار بسیج، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز در جلسه قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا (ع) بسیج که در ستاد فرماندهی بسیج و به صورت ارتباط تصویر با فرماندهان سپاه‌های استانی برگزار شد، طی سخنانی ضمن تشکر از بسیجیانی که در اجرای طرح شهید سلیمانی تلاش می‌کنند، گفت: امروز علاوه بر شرایط خاص کرونا، در یک فضای جنگ روانی سخت دشمنان هستیم و دشمنان به دنبال القای ناامیدی در جامعه هستند، اما با حضور میدانی بسیجیان در خدمت رسانی به بیماران کرونایی و کمک به مردم این توطئه خنثی می‌شود.

وی ادامه داد:گسترش بیماری به مرحله خطرناکی رسیده است که مردم ما را رنج می‌دهد پس همه ما باید در برابر مردم متعهدانه به وظایف خود عمل کنیم.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما در موقعیت حیاتی هستیم و با تمام توان به عنوان یک وظیفه و فرمان پی در پی رهبر معظم انقلاب برای یک جهاد بزرگ تلاش شود تا با کمک همه شما این بیماری فروکش کند.

وی خطاب به فرماند هان سپاه های استانی ، تاکید کرد: فرماندهان سپاه‌های استانی با بسیج تمام امکانات با تمامی آثار بیماری کرونا از جمله بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی مقابله کنند، باید با شرایط جدید طرح حاج قاسم سلیمانی ادامه یابد و پایگاه‌های بسیج و مساجد را به پایگاه‌های سلامت تبدیل کنیم.

تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم استفاده شود

فرمانده کل سپاه افزود: بسیجیان با قدم گذاشتن در مسیر خدمت رسانی به بیماران کرونایی لبیک به فرمان رهبری گفتند که اجر آن کمتر از مجاهدان قیام عاشورا نیست.

سردار سلامی خطاب به فرماندهان سپاه‌های استانی گفت: از تمامی ظرفیت سپاه برای خدمت‌رسانی به مردم از جمله ناوگان موتوری و گردان‌های عاشورا برای تأمین مایحتاج خانواده‌های کرونایی، همچنین آشپزخانه‌های پادگان‌ها و مراکز سپاه برای پخت غذا برای خانواده‌های نیازمند استفاده شود.

وی افزود: در شهر‌ها و روستا‌هایی که کمبود دارو وجود دارد داروخانه‌های سیار راه اندازی نمایید تا مردم برای تأمین دارو نیاز به حضور در مراکز استان‌ها نداشته باشند.

وی خطاب به فرماندهان سپاه‌های استانی با تاکید به استفاده از تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم گفت: امروز عزاداری شما خدمت به بیماران کرونایی است و بسیجیان همانند حضرت ابوالفضل (ع) که در روز عاشورا علاوه بر جنگیدن آب رسانی می‌کرد، به مردم نیازمند و بیماران کرونایی خدمت رسانی کنند.