کارنامه بوشهر در نبرد با استعمار در تاریخ ثبت ابدی شده است

کارنامه بوشهر در نبرد با استعمار در تاریخ ثبت ابدی شده است

بوشهر رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با جان فشانی شهدا کارنامه بوشهر در نبرد با استعمار و استثمار در تاریخ ثبت ابدی شده است.

داریوش پوربهی درآئین نکوداشت روز شهدا افزود: شهید در مکتب تشیع یک مدرسه عشق است و معنی مکتب تشیع شهادت و آغاز آن نیز با شهادت بوده است.

وی بیان کرد: شهیدان از همه چیز خود گذشتند و نام ایران و ایرانی و بیرق سرخ حسینی را برافراشته نگه داشتند.

رئیس شورای شهر بوشهر ادامه داد: باید همواره بر ساحت مقدس شهیدان مسیر استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی درود فرستاد که از ارتفاعات حاج عمران تا کوه ‎های دال آهو و شن‎زارهای خوزستان تا آب‎های نیلگون خلیج فارس از بر، بحر، هوا، دریا و کیان ایران زمین دفاع کرده و جان خود را طبق اخلاص گذاشتند.

پوربهی افزود: استان بوشهر با کوله‎ باری از تجربه مبارزه با استعمار را بردوش کشیده و دلیرمردانش همواره با عزم و اراده آهنین در مقابل استعمار و استثمار آن چنان مشتی به دشمن زدند که هیچگاه از ذهن تاریخ پاک نخواهد شد.

وی تاکید کرد: در مکتب شیعه بزرگ‎ترین افتخار و درجه، شهادت است و همه آنها که در سایه این مکتب پرورش یافتند نشان دادند که هیچگاه زیر بار زور نخواهند رفت.

رئیس شورای بوشهر اظهار کرد: امروز سرداران و سربازان ایران اسلامی با همین روحیه و صلابت از دریای مدیترانه تا بین النهرین آماده دفاع از کیان ایران اسلامی هستند.

بدون دیدگاه