دستاوردهای جبهه مقاومت بین‌المللی است

سردار شاکرمی:

دستاوردهای جبهه مقاومت بین‌المللی است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:مدافعان حرم اهل بیت سلام الله علیهم دنیا و بشریت را از شر عالم گیر اشقیای تکفیری نجات دادند .

سردار جمال شاکرمی ، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) و سرهنگ فولادی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای  دفاع مقدس استان ایلام به مناسبت آغاز سال نو با حضور در منزل جمال فیض‌اللهی از مدافعان حرم با وی دیدار کردند.

«جمال فیض‌اللهی» از هموطنان ایلامی است که سالها قبل کرامتی از حضرت رقیه (س) وی را متحول و مجاور حرم خویش می‌کند و بعدها با شروع نا آرامی‌های سوریه و ظهور داعش وی عضو هسته اولیه مدافعین حرم می‌ شود.

سردار شاکرمی با تجلیل از مجاهدت مدافعان حرم گفت: دستاوردهای مدافعان حرم و جبهه مقاومت ، یک موضوع بین‌المللی است و محدود به کشور ایران نیست، چرا که مدافعان حرم اهل بیت سلام الله علیهم دنیا و بشریت را از شر عالم گیر اشقیای تکفیری نجات دادند ، لذا لازم است که کار فرهنگی جهانی هم برای این موضوع صورت گیرد و این آثار با ارزش به زبانهای زنده دنیا و به صورت هنری به جهانیان معرفی شود.

کتاب «اجاره‌نشین خیابان الامین»  به قلم علی اصغر عزتی پاک است که مشاهدات جمال فیض‌اللهی را از جنایت‌های داعش و روایت وی از شکل‌ گیری هسته اولیه مدافعان حرم و ده‌ها ماجرای مستند در این اثر روایت کرده است.

بدون دیدگاه