مستند «سیدجواد» مرد انقلابی و مبارز همدانی تدوین نهایی شد

مستند «سیدجواد» مرد انقلابی و مبارز همدانی تدوین نهایی شد

ساخت مستند «سیدجواد» برشی از زندگی سیدجواد حجازی، مرد انقلابی و مبارز همدانی به تهیه کنندگی حوزه هنری استان همدان به مرحله نهایی رسید.

کارگردان مستند «سیدجواد» با بیان اینکه حاج سیدجواد حجازی از شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار در تاریخ انقلاب استان همدان است، گفت: مستند ۳۰ دقیقه ‌ای پرتره «سیدجواد» به شخصیت برجسته انقلابی و مردمی سیدجواد حجازی و خدمات ارزنده وی می‌ پردازد که ساخت آن بیش از سه سال زمان برده است.

علی آقامحمدی با بیان اینکه مستند «سیدجواد» به سه مقطع زمانی انقلاب، جنگ تحمیلی و دوران سازندگی سیدجواد حجازی پرداخته است، افزود: مبارزات انقلابی و تبعید سیدجواد به خراسان و آشنایی وی با مقام معظم رهبری، پشتیبانی از رزمندگان جبهه های حق علیه باطل، تقدیم دو شهید سرافراز و خدمات اجتماعی متعدد این شخصیت برجسته در دوران سازندگی، موضوعات پرداخته شده در این مستند است.

وی با اشاره به اینکه سیدجواد حجازی پدر دو شهید است، تصریح کرد: احداث دارالایتام مهدیه همدان، اقدام برای حل مشکلات و معضلات اقتصادی استان، احداث نخستین MRI در غرب کشور با هدف کاهش مشکلات بیماران و عدم مراجعه آنها به پایتخیت، فعالیت‌ های کشاورزی و دامداری برای رونق اقتصادی استان و سایر فعالیت های خیرخواهانه از جمله فعالیت‌های سیدجواد حجازی در این مستند است.

به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان همدان، این مستند با نظر خانواده سیدجواد حجازی مراحل تدوین پایانی خود را طی کرده است و  پس از رایزینی ها از شبکه های کشوری پخش خواهد شد.

بدون دیدگاه