تهاجم دشمن اراده‌ها را هدف گرفته است

تهاجم دشمن اراده‌ها را هدف گرفته است

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: تهاجم پنهان دشمن مبنی بر سست کردن اراده‌ها بسیار سخت‌تر از تهاجم آشکار آن‌ها است در همین راستا برگزاری کنگره‌های شهدا و جریان سازی‌های انجام شده می‌تواند ما را در تقابل جنگ پنهان دشمن موفق کند.

حجت‌الاسلام سیداحمدرضا شاهرخی در نشست شورای سیاست‌گذاری ستاد کنگره گرامیداشت ۶۳۰۰ شهید لرستان با بیان اینکه یکی‌از بهترین و شریف‌ترین کارها در روزگار امروز برگزاری بزرگداشت کنگره شهداست، بیان کرد: برگزاری چنین محافل و جریان سازی یک جریان سالم فرهنگی دینی، انقلابی، متنفذ و تاثیرگذار می‌تواند بر شکوه و عظمت این تدین و انقلابی‌گری بیافزاید. به طور یقین برکات برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان شامل حال مردم این استان و همچنین سبب ارتقای فرهنگی و اقتصادی استان می‌شود.

وی افزود: دشمن تهاجم‌های فرهنگی بسیاری دارد. تهاجم پنهان دشمن مبنی بر سست کردن اراده‌ها بسیار سخت‌تر از تهاجم آشکار آن‌ها است در همین راستا برگزاری کنگره‌های شهدا و جریان سازی‌های انجام شده می‌تواند ما را در تقابل جنگ پنهان دشمن موفق کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: با گذشت ۳۰ سال از جنگ تحمیلی گنجینه دفاع مقدس تمام نشدنی است، شهدا در زمان حیات با جسم، جان و هویت دینی از کشور دفاع کردند و پس از شهادت نیز با هویت، معنویت و فرهنگی که از خود به جای گذاشتند همچون چشمه‌ای زلال، جوشان و پرخروش و جاری از عزت، شرف و حیثیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و محور مقاومت دفاع می‌کنند.

بدون دیدگاه