حضور رییس و نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران پای صندوق رأی گیری

حضور رییس و نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران پای صندوق رأی گیری

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز جمعه ۲۸ خرداد و در نخستین ساعات آغاز رأی‌گیری برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، رأی خود را به صندوق انداختند.

سعید اوحدی برای شرکت در انتخابات در وزارت کشور حضور یافت و رأی خود را به صندوق انداخت. وی همچنین به عنوان عضو شورای مرکزی اجرایی انتخابات در مراسم آغاز انتخابات در وزارت کشور شرکت کرد.

در این مراسم با اعلام وزیر کشور، فرآیند اخذ رأی برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،‌ میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی،میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد.

حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در نخستین ساعت آغاز رأی‌گیری با حضور در مدرسه ۱۵ خرداد در خیابان کبکانیان رأی خود را به صندوق انداخت.

معاونین و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز همگام با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و عموم مردم شهیدپرور در ساعات ابتدایی آغاز انتخابات آرای خود را به صندوق انداختند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران پیش از این با صدور اطلاعیه‌ای از جامعه معزز ایثارگری و عموم مردم شهیدپرور ایران اسلامی برای حضور گسترده و حداکثری در انتخابات دعوت کرده بود.

اخذ رأی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه دو انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و همچنین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به دلیل شرایط کرونایی و پرهیز از تجمع، یک ساعت زودتر از انتخابات دوره‌های قبل یعنی ساعت ۷ صبح آغاز شد و طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درصورت تشخیص وزیر کشور رأی‌گیری تا ساعت دو بامداد ادامه خواهد یافت.

بدون دیدگاه