دیدار سردار کارگر با خانواده یک شهید مدافع حرم

دیدار سردار کارگر با خانواده یک شهید مدافع حرم

دیدار سردار کارگر با خانواده یک شهید مدافع حرم

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در دیدار با خانواده شهید عبدالله‌زاده شهید مدافع حرم گفت: اینکه جوانی از خانواده و تعلقات دنیوی بگذرد و برای مبارزه با تروریسم به سوریه برود، کار بزرگی است‌ و این شهدا آیات و نشانه‌های زمانه هستند.

سردار کارگر در این دیدار با اشاره به جایگاه رفیع شهدای مدافع حرم و با بیان اینکه شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند و ما در برابر آنان شرمنده‌ایم، اظهار کرد: اگر شهید عبدالله‌زاده به این درجه و جایگاه رسید، حاصل تربیت خانواده و به برکت وجود پدر و مادری معتقد و انقلابی است.

وی با بیان اینکه سبک و سیاق زندگی شهدای مدافع حرم جوانان امروز را نسبت به مکتب دفاع مقدس آگاه‌تر کرده است، افزود: کار بزرگی که مدافعان حرم انجام دادند قطعا در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد شد.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه در دفاع مقدس ترکیب سنی یکدست بود، گفت: در آن دوران فرماندهان و رزمندگان فاصله سنی کمی داشتند؛ اما در جبهه دفاع از حرم وضعیت متفاوت بود و ما فرماندهان بزرگی همچون سردار سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» و سردار شهید حاج «حسین همدانی» و را در کنار جوانان داشتیم.

وی یادآور شد: حاج قاسم همواره به اهمیت بهره مندی از تجربیات گنجینه عظیم دفاع مقدس اشاره داشت و می‌گفت دفاع مقدس در قله قرار دارد و دفاع از حرم دامنه این قله محسوب می‌شود؛ همچنین شهید همدانی می‌گفت تجارب دفاع مقدس کمک زیادی در دفاع از حرم به رزمنده‌های ما جهت مقابله با دشمن کرده است.

بدون دیدگاه