تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم استفاده شود

سرلشکر سلامی:

تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم استفاده شود

فرمانده کل سپاه خطاب به فرماندهان سپاه‌های استانی با تاکید به استفاده از تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم گفت:

امروز عزاداری شما خدمت به بیماران کرونایی است.به گزارش خبرنگار بسیج، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز در جلسه قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا (ع) بسیج که در ستاد فرماندهی بسیج و به صورت ارتباط تصویر با فرماندهان سپاه‌های استانی برگزار شد، طی سخنانی ضمن تشکر از بسیجیانی که در اجرای طرح شهید سلیمانی تلاش می‌کنند، گفت: امروز علاوه بر شرایط خاص کرونا، در یک فضای جنگ روانی سخت دشمنان هستیم و دشمنان به دنبال القای ناامیدی در جامعه هستند، اما با حضور میدانی بسیجیان در خدمت رسانی به بیماران کرونایی و کمک به مردم این توطئه خنثی می‌شود.

وی ادامه داد:گسترش بیماری به مرحله خطرناکی رسیده است که مردم ما را رنج می‌دهد پس همه ما باید در برابر مردم متعهدانه به وظایف خود عمل کنیم.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما در موقعیت حیاتی هستیم و با تمام توان به عنوان یک وظیفه و فرمان پی در پی رهبر معظم انقلاب برای یک جهاد بزرگ تلاش شود تا با کمک همه شما این بیماری فروکش کند.

وی خطاب به فرماند هان سپاه های استانی ، تاکید کرد: فرماندهان سپاه‌های استانی با بسیج تمام امکانات با تمامی آثار بیماری کرونا از جمله بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی مقابله کنند، باید با شرایط جدید طرح حاج قاسم سلیمانی ادامه یابد و پایگاه‌های بسیج و مساجد را به پایگاه‌های سلامت تبدیل کنیم.

تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم استفاده شود

فرمانده کل سپاه افزود: بسیجیان با قدم گذاشتن در مسیر خدمت رسانی به بیماران کرونایی لبیک به فرمان رهبری گفتند که اجر آن کمتر از مجاهدان قیام عاشورا نیست.

سردار سلامی خطاب به فرماندهان سپاه‌های استانی گفت: از تمامی ظرفیت سپاه برای خدمت‌رسانی به مردم از جمله ناوگان موتوری و گردان‌های عاشورا برای تأمین مایحتاج خانواده‌های کرونایی، همچنین آشپزخانه‌های پادگان‌ها و مراکز سپاه برای پخت غذا برای خانواده‌های نیازمند استفاده شود.

وی افزود: در شهر‌ها و روستا‌هایی که کمبود دارو وجود دارد داروخانه‌های سیار راه اندازی نمایید تا مردم برای تأمین دارو نیاز به حضور در مراکز استان‌ها نداشته باشند.

وی خطاب به فرماندهان سپاه‌های استانی با تاکید به استفاده از تمامی ظرفیت سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم گفت: امروز عزاداری شما خدمت به بیماران کرونایی است و بسیجیان همانند حضرت ابوالفضل (ع) که در روز عاشورا علاوه بر جنگیدن آب رسانی می‌کرد، به مردم نیازمند و بیماران کرونایی خدمت رسانی کنند.

بدون دیدگاه