حضور مسئولان راهیان نور در آذربایجان غربی

حضور مسئولان راهیان نور در آذربایجان غربی

حضور مسئولان راهیان نور در آذربایجان غربی

مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه و بسیج و مسئول راویان یادمان های دفاع مقدس سپاه و بسیج با حضور در استان آذربایجان غربی از یادمانهای دفاع مقدس این استان بازدید کردند.

به گزارش ایثارخبر، سردار عباس مطهری مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه و بسیج به همراه سردار ابوالفضل  مسجدی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مسئول راویان یادمان‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج، معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین از اردوگاه‌های راهیان نور و یادمان‌های دفاع مقدس استان آذربایجان‌غربی بازدید کردند.

همچنین در این بازدید معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی و همچنین مسئولان اردویی سپاه شهدای این استان همراهی می کردند. استان آذربایجان‌غربی از جمله استان‌های میزبان اردوهای راهیان نور است و همه ساله شاهد اعزام کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور به این استان هستیم که با وجود شیوع ویروس کرونا، زمان اجرای این اردوها تغییر یافت.

عزت الله ابراهیمی، مسئول سازمان اردویی سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به میزبانی از کاروان های راهیان نور در یادمان‌های دفاع مقدس این استان، بیان کرد: زائران در ارومیه مستقر شده و به صورت ویدیئو کنفرانس در جلسه شبکه خادمیاران سپاه شهداء شهرستان‌ها و مسئولین اردویی شهرستان‌ها شرکت کردند.

وی گفت: برپایی نشست صمیمی با منتخبین پایگاه‌های مقاومت بسیج و فعال در امور اردویی، بازدید از یادمان‌های نقده، پیرانشهر، سردشت، مهاباد و ارومیه در برنامه قرار داشت.

بدون دیدگاه