ششمین جشنواره مالک اشتر بسیج/ رونمایی از تمبر شهید حجازی

۲۳ آبان و با حضور سردار سلیمانی برگزار می شود:

ششمین جشنواره مالک اشتر بسیج/ رونمایی از تمبر شهید حجازی

ششمین جشنواره مالک اشتر بسیج با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه برگزار می شود.کد خبر: ۹۳۸۸۷۶۱|۱۹ آبان ۱۴۰۰ – ۰۸:۳۸

سرهنگ مقداد فرمانی مسئول جشنواره اشراف بسیج در گفتگو با خبرنگار بسیج، اظهار داشت: ششمین جشنواره مالک اشتر بسیج با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه برگزار و رده های برتر بسیج مورد تکریم و تقدیر قرار می گیرند.


وی با بیان این که از میان۷۰ هزار عنوان رده بسیج ۳۲۱ نفر مورد تکریم و تقدیر قرار می گیرند افزود: در این همایش از تمبر سرلشکر شهید سید محمد حجازی فرمانده اسبق نیروی مقاومت بسیج رونمایی می شود.


فرمانی در ادامه به تشریح روند انتخاب برترین رده های بسیج اشاره کرد و گفت: عملکرد یک ساله رده های مختلف بسیج از بالاترین رده تا سطح پایگاه های بسیج محلات و مساجد مورد ارزیابی قرار می گیرند و بر اساس شاخص ها و مولفه های که تعریف شده عملکرد رده ها در ماموریت های که به آن ها محول شد رصد می کنیم و پایان هر سال بعد از چهار دوره ارزیابی، برترین ها را در جشنواره های مانند جشنواره مالک اشتر بسیج مورد تقدیر قرار می دهیم.


وی ادامه داد: گروه های مختلف مانند پایگاه های بسیج، گروه های جهادی و پایگاه های استعداد یابی و پایگاه های رشد در دایره ارزیابی عملکرد اشراف بسیج قرار دارند که در حدود ۲۸ عنوان رده مختلف بسیج را مورد ارزیابی میدانی و تحقیق و در نهایت تقدیر قرار می دهیم.


فرمانی گفت: مبانی و محور های ارزیابی نیز متشکل می شود از عملکرد رده های مختلف بسیج در ماموریت های که بر عهده دارند، دیگری وضعیت و پیشرفت اهداف ابلاغی از سوی سازمان بسیج و همچنین فرماندهی و مدیریت رده ها در موضوعات طرح اعتلای بسیج و گزارش های که می دهند و درنهایت آمادگی همه جانبه رده های بسیج است که مورد رصد و ارزیابی قرار گرفته و بر این اساس رده های موفق شناسایی و مورد تقدیر قرار می گیرند.


وی تصریح کرد: هدف ما از این کار ترویج الگوهای موفق است تا رده های مختلف بدانند ، رده های موفق در چه حوزه های کار کرده اند که توانسته اند عملکرد موفقی داشته باشند.

بدون دیدگاه