منطبق سازی عملکرد بسیج با فرامین رهبری با ایجاد فضای گفتمانی

فرمانی مطرح کرد:

منطبق سازی عملکرد بسیج با فرامین رهبری با ایجاد فضای گفتمانی

مسئول اشراف بسیج گفت: اشراف با تمرکز بر نیاز های پاسداری انقلاب عملکرد بسیج را منطبق با منویات و فرامین معظم له را پایش کرده و با ایجاد فضای گفتمانی نقش خود را ایفا می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، ششمین جشنواره مالک اشتر بسیج سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج و مقداد فرمانی مسئول اشراف سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

مقداد فرمانی طی سخنانی اظهار داشت: سیاست های کلی سازمان بسیج امروز به عنوان سند راهبردی اعتلای بسیج به تایید فرمانده معظم کل قوا رسیده است. بر این اساس از سال گذشته اقداماتی در سطح سازمان و سپاه های استانی اجرا شده است.


وی با اشاره به استقرار و پیاده سازی سامانه مانیتورینگ بسیج به نام “مبنا”گفت: به حول قوه الهی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون رصد کلیه معاونت‌ها و  سازمانهای اقشار بسیج از طریق این سامانه صورت می گیرد. در حال حاضر دو معاونت تعلیم و تربیت بسیج و تربیت بدنی به عنوان آزمون درحال ارزیابی نواحی مقاومت هستند.

فرمانی با تاکید بر رصد دائم فرامین و بیانات فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: اشراف با تمرکز بر نیاز های پاسداری انقلاب عملکرد بسیج را منطبق با منویات و فرامین معظم له را پایش کرده و با ایجاد فضای گفتمانی نقش خود را ایفا می کند.

بدون دیدگاه