آماری از شهدای بسیجی خراسان رضوی

آماری از شهدای بسیجی خراسان رضوی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: نیمی از شهدای خراسان رضوی داوطلب بسیجی هستند که نشان دهنده هویت و تفکر انقلابی این خطه از کشور است.

به گزارش ایثاخبر، حجت‌الاسلام حسین معصومی به مناسبت گرامی‌داشت فرا رسیدن هفته بسیج و ضمن ادای احترام به مقام شهدا بیان کرد: دوران دفاع مقدس مختص قشر خاصی نیست، یک واقعه تاریخی است که مردم ایران در آن شریک بودند و پیروزی در انقلاب و دفاع مقدس به دست مردم ایران رقم خورد.

وی افزود: وجود با برکت امام علی ابن موسی الرضا (ع) تاثیر بسزایی در هویت انقلابی مردم خراسان دارد.  در حال حاضر پرونده ۱۷ هزار و ۳۲۱ شهید در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی است که ۸۴۴۳ نفر به عنوان داوطلب بسیجی در دوران دفاع مقدس به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

حجت‌الاسلام معصومی گفت: تاریخ خراسان رضوی مملو از انسان‌هایی است که در دوران مختلف فداکاری، ایثار و جانفشانی و افتخار آفرینی کردند. بسیجی یک ارگان یا نظام نیست، بسیجی یک تفکر است که متواضعانه و خالصانه برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کند و پرچمداران این امر مهم شهدای بسیجی هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: نیمی از شهدای خراسان رضوی داوطلب بسیجی هستند که نشان دهنده هویت و تفکر انقلابی این خطه از کشور است.

بدون دیدگاه