رسالت بسیج تشکیل هسته مقاومت در جهان اسلام است/با ابعاد پیچیده تری از دشمنی‌ها مواجه خواهیم شد

سردار خراسانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج:

رسالت بسیج تشکیل هسته مقاومت در جهان اسلام است/با ابعاد پیچیده تری از دشمنی‌ها مواجه خواهیم شد

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: رسالت بسیج تشکیل هسته مقاومت در جهان اسلام  و حمایت از مستضعفین سراسر جهان در مقابل مستکبرین است.

سردار مجید خراسانی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، در خصوص انتقال تجربه ی بسیج به کشور های جهان اسلام گفت: در سال‌های نخستین گام دوم انقلاب آنچه که مقام معظم فرماندهی کل قوا تحت عنوان “سند اعتلاء” به مجموعه سازمان بسیج مستضعفین و بسیجیان راهنمایی فرمودند این است که ما در شرایط نزدیکتری با دشمن قرار خواهیم گرفت.

وی با بیان این که در منطقه و جهان اسلام  با ابعاد پیچیده تری از دشمنی‌ها مواجه خواهیم شد، ادامه داد: با حول قوه الهی و با تکیه بر مستضعفین جهان اسلام و ظرفیت‌هایی که در کشور‌ها در بین مردم و آحاد مسلمانان جهان وجود دارد، ما حتماً بر این پیچیدگی‌ها غلبه خواهیم کرد.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این که چهار دهه تجربه مقاومت را در کشور خودمان داریم، خاطرنشان کرد: بیش از دو دهه شاهد مقاومت کشور های فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، افغانستان و امروز هم در یمن در اوج شرایط هستیم.

سردار خراسانی بسیج را ارتباط دهنده حلقه‌های مفقوده مستضعفین در جهان اسلام خواند و گفت: امروز هم الگوی مقاومت هفت ساله مردم مستضعفین یمن را برای جهان اسلام شاهد هستیم.

وی یادآور شد: مردم مستضعف جهان اسلام بدانند که اگر مثل یمن دست خالی در مقابل آمریکا، اسرائیل و کشور‌های نیابتی مزدور شان مثل عربستان و امارات که در اوج امکانات و قدرت هستند، به روی پای خودشان بایستند پیروز صحنه خواهند بود.

سردار خراسانی تاکید کرد: مأرب، حدیده و سایر مکان‌ها را مردم یمن با دست خالی و با تجهیزات خودساخته به دست گرفتند و صحنه امروز یمن صحنه اقتدار مستضعفین یمن است و بازنده این صحنه کشور های مزدور عربستان، امارات و سایر کشور‌های وابسته هستند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین رسالت بسیج را “تشکیل هسته مقاومت در جهان اسلام  و حمایت از مستضعفین سراسر جهان در مقابل مستکبرین” دانست و گفت: امروز بسیج با تجربه است و می‌تواند حرف‌های گفتنی را در دهه آینده در سراسر جهان داشته باشد.

بدون دیدگاه