گدایی امنیت جانی، قاتلان حاج قاسم را نجات نخواهد داد

حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: انتقام سختی در انتظار آمران و عاملان ترور شهید سلیمانی است و گدایی امنیت جانی، قاتلان حاج قاسم را نجات نخواهد داد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج اظهارداشت: دو سال از ترور وحشیانه سردار دلها به دست شقی ترین انسان زمان گذشت. شهادت سردار پرافتخار ایران، منطقه و جهان، اگرچه زمینه های استمرار این مسیر پرافتخار را در دل دوستداران و پیروان راهش، غنا بخشید، اما شعله انتقام برآمده از نهاد پاک دلسوختگانش را، التیام نبخشید.

وی افزود: در این ایام سازمان های حقوق بشری که همواره با سیاه نمایی های خود ملت های آزاده جهان را نوک پیکان بد طینتی خود قرار داده اند، نه تنها به خونخواهی ملت های آزاده وقعی ننهاده اند، بلکه با سکوت خود نقض هنجارهای بین المللی به دست دولت های مدعی حقوق بشر را به رسمیت شناخته اند تا به جیره خواری خود از این دولت ها، گزندی نرسد.

حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی ادامه داد: دولت آمریکا که مدعی حقوق بشر است و در این سالها با این ابزار بسیاری از ملت ها را با چالش مواجه کرده است، علی رغم گذشت دو سال نه تنها قدمی در راستای محاکمه آمران ترور شهید سلیمانی برنداشته است، بلکه همواره با سیاه نمایی و قلدری در پی کتمان این واقعیت است که در اقدامی غیرمتعارف و سبعانه، فرمانده ارشد ایران و مقاومت را با سخیف ترین روش به شهدات رسانده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین افزود: آمران و عاملان این اقدام ددمنشانه که حالا امنیت جانی خود را از سردمداران بی کفایت کاخ سفید گدایی می کنند، بدانند که ملت ایران در صورت عدم محاکمه عادلانه و انسانی آنها، خواب آنها را آشفته خواهد کرد و انتقام خون پاک شهید سلیمانی را با اقتدار خواهد ستاند.

وی گفت: عزمت، محبوبیت و مظلومیت حاج قاسم عزیز امروز جایگاهی جهانی یافته است و جنایت جنگی آمریکایی ها بر هیچ کس پوشیده نیست و برخی از دولت های قدرتمند جهان نیز با صراحت و بطور رسمی این موضوع را اعلام کرده اند. انتقام سختی در انتظار آمران و عاملان ترور شهید سلیمانی است و گدایی امنیت جانی، قاتلان حاج قاسم را نجات نخواهد داد.

حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی با بیان اینکه بسیجیان جهان اسلام تشنه انتقام هستند و در این دو سال گذشته به دادگاههای بین المللی و مدعیان قانونمداری فرصت دادند تا مسببان شهادت حاج قاسم را به سزای عملشان برسانند، گفت: اگر این اتفاق نیافتد بسیجیان انتقام خون این شهید عزیز را خواهند گرفت. #  #  # قاتلان #  # # 

بدون دیدگاه