سردار سلیمانی شهادت «ایوب مطلب زاده» را تبریک و تسلیت گفت

طی پیامی:

سردار سلیمانی شهادت «ایوب مطلب زاده» را تبریک و تسلیت گفت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی شهادت سردار مطلب زاده را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی شهادت سردار مطلب زاده را تبریک و تسلیت گفت. 

متن پیام سردار سلیمانی به شرح زیر است: 

بسمه تعالی

«و من المومنین رجال صدقوا ما عاهدو الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بد لوا تبدیلا»

«سلام علیکم بماصبرتم»

درود و تحیت خداوند بر سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و به ارواح طیبه شهدا و سلام بر مردان بزرگی که مخلص و بی‌ادعا در امتداد خط کربلا و در رکاب ولایت با ایثار پاره تن خویش، حماسه و ایثار را رقم زدند تا عزت و استقلال نظام مقدس برآمده از خون شهیدان آسیب ناپذیر باقی بماند.

دیگر بار شاهد شهادت و پرواز مهاجری دیگر از تبار مجاهدان فی سبیل الله و درس آموزان مکتب سید و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی (علیه السلام) و علمدار رشیدش ابوالفضل العباس (علیه السلام) هستیم، سرداری مقتدر و هوشمند که پس از سالیانی تحمل رنج و سختی ناشی از جراحات وارده دوران دفاع مقدس نهایت قفس تن بشکست و به ملکوت اعلا پر کشید و در جوار افلاکیان سکنی گزید.

اینجانب به نمایندگی از خیل عظیم بسیجیان میهنمان شهادت این فرمانده دلاور بسیجی، دلیر مرد عاشورایی و جانباز سرافراز سپاه اسلام برادر پاسدار حاج ایوب مطلب زاده را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، خانواده معزز و صبور شهید، بازماندگان، خیل بسیجیان و مردم شریف تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین 

بدون دیدگاه