شناسایی ۳۶۹ شهید رمضانی در آذربایجان‌غربی

شناسایی ۳۶۹ شهید رمضانی در آذربایجان‌غربی

شناسایی ۳۶۹ شهید رمضانی در آذربایجان‌غربی

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی گفت: مرگ پایان راه همه انسانهاست و خوشا به حال آنان که با خدا معامله می‌کنند و پایان کارشان به جای مرگ عادی، شهادت نصیب‌شان می‌شود.

به گزارش ایثار خبر، مهدی فعال با بیان اینکه ۳۶۹ نفر از شهدای استان آذربایجان غربی در روزهای ماه مبارک رمضان به شهادت رسیده‌اند، توضیح داد: شهدا در راه دفاع از آب و خاک کشور لحظه ای درنگ نکرده و با تقدیم جان خود، آسایش را به ایران اسلامی هدیه کردند.
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی  با تاکید بر ضرورت ادامه راه و سیره شهدا برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان گفت: رزمندگان ایران اسلامی با تبعیت محض از ولایت فقیه وارد میدان مقابله با دشمن متجاوز شدند و با تقدیم جان ارزشمندشان از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام صیانت کرده و برگ زرین تاریخ انقلاب را به نام خود ثبت کردند.
 
وی با بیان اینکه امنیت پایدار و آسایش کنونی جامعه مدیون خون شهدا است، افزود: مرگ پایان راه همه انسانهاست و خوشا به حال آنان که با خدا معامله می‌کنند و پایان کارشان به جای مرگ عادی، شهادت نصیب‌شان می‌شود.
 
فعال با بیان اینکه شهدا طلایه‌دار عزت و اقتدار در تمام عرصه‌ها هستند، افزود: این عزیزان با حرکت در مسیر نورانی قرآن، شهادتی که در کتاب آسمانی به آن بارها تأکید شده، رسیدند و محشور شدند.
 
وی خاطرنشان کرد: همه‌ ما باید به خود ببالیم که به برکت انقلاب اسلامی، فرزندانی با غیرت در دامان این مملکت تربیت شده‌اند که حماسه‌آفرین، افتخارآفرین، با کرامت و متکی به آموزه‌های دینی و انقلابی هستند و این را ما به وضوح در شخصیت وجودی این شهدا دیدیم.

بدون دیدگاه