روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین/ با اتحادی وصف ناشدنی فریاد محو رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار سر خواهیم داد

بیانیه سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت روز جهانی قدس:

روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین/ با اتحادی وصف ناشدنی فریاد محو رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار سر خواهیم داد

سازمان بسیج مستضعفین در آستانه  فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سازمان بسیج مستضعفین  در آستانه  فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه یه شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ”
((به مسلمانان که مورد قتل (و غارت ) قرارگرفته اند رخصت (جنگ با دشمنان ) داده شد، زیرا آنها از دشمن سخت ستم کشیدند و همانا خدا بریاری آنها قادر است.)) سوره مبارکه الحج-آیه ۳۹

روزها یکایک از پس هم آمدند و گذشتند تا روزنگار تاریخ ما را به جمعه ای در واپسین روزهای با فضیلت ماه مبارک رمضان رهنمون سازد. جمعه ای که نامش را از معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) به یادگار گرفته است.

روز قدس، روز خروش ظلم ستیزان ، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین ، روز بیدارشدن وجدانهای خفته و به فرموده امام راحل نه فقط روز فلسطین بلکه روز اسلام و حکومت اسلامی است.

قدس فریاد بلند مردمی است یکصدا و یکدل تا تریبونی برای دادخواهی ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین باشند و دست در دست هم اضمحلال رژیم کودک کش و غاصب صهیونیست را رقم بزنند.

در این جمعه پایانی ماه مبارک رمضان تمام مردم آگاه و بیداردل در سراسر جهان که از پلشتی ها و زشتی های رژیم غاصب صهیونیست به تنگ آمده اند با اتحادی وصف ناشدنی به صورت یکپارچه فریاد محو رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار را سر خواهند داد تا در لبیکی دیگر به مولا و مقتدایشان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خط بطلانی بر این همه جنایات رژیم منحوس کودک کش بکشند و به فرموده ایشان مظهر اراده عمومی ملتهای مسلمان برای مقابله با آمریکا و اسرائیل باشند.

اکنون که به لطف الهی کشور از حیث شیوع بیماری کرونا در شرایط مناسبتری قرار گرفته است سازمان بسیج مستضعفین از همه ملت شریف ، یاریگر و همپای انقلاب اسلامی دعوت می نماید تا همچون گذشته با در نظر گرفتن ملاحظات اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور حداکثری مشت محکم و کوبنده ای باشند بر دهان رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی.

نَصرُ مِنَ اَللّه وَ فَتح قَریب

سازمان بسیج مستضعفین –

بدون دیدگاه