خبری درباره قرارداد جدید بیمه تکمیلی ایثارگران

خبری درباره قرارداد جدید بیمه تکمیلی ایثارگران

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان ایثارگران تا ۱۰ روز آینده منعقد خواهد شد.

عبدالرضا عباسپور با اشاره به بیمه تکمیلی درمان ایثارگران توضیح داد: قرارداد بیمه تکمیلی ایثارگران، سی‌ام آبان ماه سال گذشته به اتمام رسیده بود که طی هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه قرارداد فوق به مدت ۶ ماه تا دوم اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد، ولی همچنان این بیمه تداوم دارد.

وی افزود: اکنون بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان ایثارگران در شرف انجام مناقصه است که تا ۱۰ روز دیگر برنده مناقصه مشخص خواهد شد و قراداد جدید منعقد می‌شود.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به سفرهای استانی ریاست‌جمهوری گفت: رفع مشکلات اشتغال و مسکن جامعه ایثارگران از مهمترین سیاست‌های دولت در این سفرها است. در استان قزوین ایثارگرانی که به ما مراجعه کردند بیشتر آن‌ها مشکل مسکن و اشتغال داشتند که درخواست‌های آن‌ها ثبت شده و امیدواریم رفع مشکلات این عزیزان از بزرگترین دستاوردهای سفر استانی باشد.

وی استخدام ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی، پرداخت وام‌های اشتغالزایی و اشتغال ایثارگران در بخش خصوصی را از مهمترین راهکارهای رفع مشکلات اشتغال این قشر معظم عنوان کرد.

همچنین معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: پرداخت وام خرید و ساخت مسکن، واگذاری زمین و اختصاص درصدی از مسکنی که توسط دولت ساخته می‌شود، از جمله راهکارهای رفع مشکلات مسکن ایثارگران است.

عباسپور سفر استانی ریاست‌جمهوری به قزوین را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مسئولان بنیاد استان قزوین اشراف کاملی به همه مسائل مختلف جامعه ایثارگران داشتند و در جهت پیگیری و رفع مشکلات ایثارگران پای کار بودند که امیدوارم بزودی شاهد رفع همه این مشکلات باشیم.

بدون دیدگاه