مسابقات تیراندازی عشایر، مقدمه استعداد یابی برای تیم های ملی تیراندازی

قربانی ، رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران :

مسابقات تیراندازی عشایر، مقدمه استعداد یابی برای تیم های ملی تیراندازی

مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران در مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی عشایر گفت: مسابقات تیراندازی عشایر، مقدمه استعداد یابی برای تیم های ملی تیراندازی است.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران در مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی گلوله زنی با سلاح شخصی ، ویژه بسیجیان عشایر کشور که در دانشکده شهید مطهری بسیج  برگزار شد ، گفت: تقویت تیم های پایه و استعداد یابی یکی از برنامه های اصلی فدراسیون تیراندازی است و جامعه عشایر با توجه به استعداد های ذاتی و فرهنگی که در آشنایی با سلاح و تیراندازی دارند، یکی از نقاط هدف ما برای ایجاد پایگاه استعداد یابی می باشند.

قربانی ضمن تبریک به نفرات برتر و تاکید برتداوم تعامل فدراسیون با سازمان بسیج عشایری گفت: با افزایش کیفیت مسابقات این ظرفیت وجود دارد تا نفرات برتر این مسابقات جهت شرکت در مسابقات لیگ به باشگاهها معرفی شوند و باشگاهها نفرات خود را از برندگان این مسابقات انتخاب نمایند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با اشاره به ظرفیت های بالای فدراسیون از نظر  سرمایه انسانی گفت: نیروهای متخصص و متعهد خوبی با فدراسیون همکاری دارند که دارای تجربیات فراوان داوری و شرکت در مسابقات بین المللی دارند و با استفاده ازین ظرفیت  و استعداد های بی شماری که در کشور وجود دارد، می توان گام های بسیار بلندی در ارتقای سطح تیراندازی کشور در عرصه های ملی و بین المللی برداشت.

وی در پایان گفت تمام تلاش خود را داریم تا در تعامل با سایر نهاد های انقلابی و دولتی بتوانیم مشکلات فدراسیون را مرتفع کنیم و در این راستنا به فضل الهی اقدامات بزرگی انجام شده است. # بسیج عشایری # مسابقات تیر اندازی عشایر # فدراسیون تیراندازی # کنگره شهدای عشایر # عشایر

بدون دیدگاه