ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی برگزار شد

ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی برگزار شد

ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی برگزار شد

ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور با همکاری دانشگاه بقیه الله در تاریخ هفتم و هشتم تیرماه ۱۴۰۱ در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش ایثار خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، همزمان با سالروز بمباران شیمیایی سردشت و روز مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی، ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی، از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور و با همکاری دانشگاه بقیه الله (عج) به عنوان قطب آموزشی، پژوهشی و درمانی مصدومان شیمیایی در تاریخ هفتم و هشتم تیرماه ۱۴۰۱ در موزه ملی  انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور مسئولان کشوری و لشکری برگزار می‌شود.
صیانت از مردم در مواجه با مخاطرات شیمیایی، مصون سازی و حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی، حساس و مهم، پیاده سازی نظام آمادگی و پاسخ در شرایط اضطراری، نقش قوای سه گانه و دستگاه‌های کشور در پیاده سازی پدافند شیمیایی و آموزش و فرهنگ سازی پدافند شیمیایی از محورهای اصلی این همایش دو روزه است.
برگزاری نمایشگاه دستاوردها و محصولات دانش بنیان، برگزاری نشست‌های تخصصی، تشریح و تبیین نظام مصون سازی و عملیات پدافند شیمیایی کشور، فراخوان مقاله و معرفی برترین‌های حوزه پدافند شیمیایی از دیگر بخش‌های ششمین همایش ملی پدافند شیمیایی است.

بدون دیدگاه